Spotkanie z Magdaleną Majcher w Bibliotece w Chwaszczynie

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów dobrej książki na spotkanie z Magdaleną Majcher, które odbędzie się w piątek, 29.10 o godzinie 18.00 w bibliotece w Chwaszczynie (ul. Żeromskiego 9, Strefa Kultury).
Wstęp bezpłatny. Na spotkanie obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 502 837 774 lub osobiście w bibliotece.

Magdalena Majcher jest autorką poczytnych powieści obyczajowych z rozbudowanym tłem społecznym. Zadebiutowała w 2016 roku. Dotychczas wydała ponad 20 książek.
Absolwentka filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem hiszpańskim. Urodziła się i wychowała w Czeladzi, obecnie żyje i tworzy w Katowicach. Jest pełnoetatową pisarką, swoje życie zawodowe podporządkowała książkom.
Uważa, że najważniejszym pytaniem, na które musi odpowiedzieć swoim czytelnikom, jest nie „co się stało?”, ale „dlaczego tak się stało?”. Uwielbia wplatać w fabułę wątki historyczne i psychologiczne. Lubi nieoczywiste rozwiązania. Nie wyobraża sobie życia bez pisania i podróżowania. Jest zakochana we wszystkim, co hiszpańskie: języku, kulturze, zabytkach, krajobrazach, pogodzie, literaturze, serialach i piłkarskiej reprezentacji.

Jej najbardziej popularne książki to m.in.: „Światło, które nigdy nie gaśnie”, „Światło, które rozjaśnia mrok”, „Obca kobieta”, „Małe wielkie sekrety”, „Mocna więź” oraz „Saga nadmorska”.