Spotkanie autorskie z Lucyną Olejniczak w Bibliotece w Baninie

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie z Lucyną Olejniczak, które odbędzie się w środę, 17. listopada o godzinie 17.00 w bibliotece w Baninie (ul. Lotnicza 29).
Liczba miejsc jest ograniczona – na spotkanie obowiązują zapisy telefoniczne: 58 694 15 68 (lub osobiste w siedzibie biblioteki).

Lucyna Olejniczak pochodzi z Krakowa. Dużo podróżuje, dawniej „za chlebem”, teraz – dzięki przyjaciołom na całym niemal świecie – dla przyjemności. Autorka m.in książek pt.: „Dagerotyp. Tajemnica Chopina”, „Wypadek na ulicy Starowiślnej”, „Jestem blisko”, „Apteka pod Złotym Moździerzem” oraz bestsellerowej serii „Kobiety z ulicy Grodzkiej”.
Z zawodu laborantka medyczna, były pracownik Katedry Farmakologii UJ. Wielbicielka kotów 🙂