Przepis kontra wykonanie. Wyjątkowy konkurs kulinarny!

UWAGA! Przedłużamy termin zgłoszeń prac konkursowych do 31. maja 2021 r. do godziny 23:59!

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz XVIII Tygodnia Bibliotek serdecznie zapraszamy Czytelników naszej biblioteki do wyjątkowego konkursu fotograficznego “Książka kucharska to też KSIĄŻKA!”.

(Nie jesteś Czytelnikiem? Nic straconego! Wpadnij, zapisz się, wypożycz książkę i zostań z nami na dłużej!)

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego POTRAWĘ, CIASTO, NAPÓJ etc. wykonane samodzielnie przez Uczestnika konkursu versus zdjęcie tego samego dania z książki kucharskiej. Innymi słowy: przepis kontra wykonanie.

Plik ze zdjęciem w postaci cyfrowej w formacie .png, .jpg, .jpeg w rozdzielczości 300 dpi należy nazwać imieniem i nazwiskiem Uczestnika konkursu.
Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie zdjęcia wykonanej pracy wraz z poprawnie wypełnionym formularzem zgłoszeniowym dostępnym poniżej na adres promocja@bibliotekazukowo.pl w terminie do 20. maja 2021 roku, do godziny 23:59.
Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie 3 prace konkursowe.

Na zwycięzców wyłonionych w wyniku prac jury czekają nagrody!

Partnerami konkursu są:
Kwartalnik kulturalno-kulinarny KUKBUK
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Wydawnictwo Marginesy
Gmina Żukowo

Szczegóły w regulaminie: Książka kucharska to też książka – regulamin
Do pracy konkursowej należy załączyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy.
FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY-Książka kucharska

Książka kucharska to też KSIĄŻKA! – plakat