Podejmij wyzwanie na EKSTREMALNE CZYTANIE!

UWAGA! Przedłużamy termin zgłoszeń prac konkursowych do 31. maja 2021 r. do godziny 23:59!

Serdecznie zapraszamy Czytelników naszej biblioteki do konkursu fotograficznego „Ekstremalne Czytanie”.
(Nie jesteś Czytelnikiem? Nic straconego! Wpadnij, zapisz się, wypożycz książkę i zostań z nami na dłużej!)
Przedmiotem Konkursu jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego Czytelnika podczas czytania książki w nietypowej, „ekstremalnej” sytuacji.
Plik ze zdjęciem w postaci cyfrowej w formacie .png, .jpg, .jpeg w rozdzielczości 300 dpi należy nazwać imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu i przesłać na adres promocja@bibliotekazukowo.pl
Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie zdjęcia wykonanej pracy wraz z poprawnie wypełnionym formularzem zgłoszeniowym dostępnym na stronie internetowej Organizatora www.bibliotekazukowo.pl na adres promocja@bibliotekazukowo.pl w terminie do 20. maja 2021 roku, do godziny 23:59.
Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia.
Na prace czekamy do 20. maja 2021 roku do godziny 23:59.
Na zwycięzców wyłonionych w wyniku prac jury czekają nagrody!

Szczegóły w regulaminie: Regulamin Ekstremalne Czytanie
Do pracy konkursowej należy załączyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy.
Formularz w wersji .doc
Formularz w wersji .pdf