Kamienne opowieści – konkurs dla dzieci

UWAGA! Przedłużamy termin zgłoszeń prac konkursowych do 31. maja 2021 r. do godziny 23:59!

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz XVIII Tygodnia Bibliotek mamy dla najmłodszych Czytelników Biblioteki Samorządowej w Żukowie KONKURS plastyczny: KAMIENNE OPOWIEŚCI.
Do konkursu zapraszamy dzieci w wieku 3-15 lat.
Przejdźcie się po okolicy i spróbujcie znaleźć KAMIEŃ. „Nie za duży, nie za mały, lecz w sam raz” 🙂
Na kamieniu narysujcie ilustrację lub bohatera z Waszej ulubionej książki.
Technika dowolna! Książka dowolna! Kolorystyka dowolna! Kamień? Dowolny! 🙂

Jedna ważna uwaga: praca ma być wykonana samodzielnie przez dziecko! Mamy konkursy dla rodziców, zatem ich kreatywność przekierowujemy w inną stronę 😉

Gotową pracę przynieście do jednej z naszych bibliotek w Żukowie, Baninie, Leźnie, Chwaszczynie lub Niestępowie albo poproście rodziców, by zrobili zdjęcie Waszego dzieła i przesłali je na adres: PROMOCJA@BIBLIOTEKAZUKOWO.PL z dopiskiem „Kamienne opowieści”.
Do pracy lub jej zdjęcia należy dołączyć wypełniony i podpisany przez rodziców / opiekunów FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY-Kamienne Opowieści.

Na Wasze dzieła: małe i duże czekamy od 20. kwietnia do 20. maja 2021 roku.
O wynikach konkursu poinformujemy Was pod koniec maja i opublikujemy galerię Waszych Kamiennych Opowieści na stronie internetowej www.bibliotekazukowo.pl.
Prosimy o zapoznanie się z Regulamin – Kamienne opowieści konkursu.

Trzymamy kciuki za Waszą kreatywność i czekamy na Kamienne Opowieści!
Kamienne opowieści – plakat