DZIEŃ DZIECKA ONLINE W BIBLIOTECE

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka mamy przyjemność zaprosić najmłodszych Czytelników naszej biblioteki na spektakl: „Na tropie Króla Juliana – Madagaskar Pana O.”, który jest połączeniem teatralnych dialogów oraz filmowej relacji z podróży. To historia dwóch bohaterów, Pingwina i Pana O. Na scenie rola Pingwina kreowana jest przez aktora, a w relacjach filmowych przez kukiełkę. Aktorzy, w sposób dowcipny, wspominają swój pobyt na wyspie, przekomarzając się oraz wykonując etniczny taniec z najsłynniejszym Lemurem Katta, Królem Julianem do skomponowanej na potrzeby spektaklu piosenki. Widowisko ma na celu przybliżyć wyspę Madagaskar, która jest przedstawiana oczami dziecka, pokazując m.in. baobaby, kameleony i lemury oraz życie mieszkających tam małych Malgaszy.

Zapowiedź spektaklu: LINK
Link do spektaklu: LINK