Zielone Banino – spotkania wokół ogrodu

Drogie Czytelniczki, drodzy Czytelnicy,

niezależnie od tego, czy jesteście ekspertami w temacie ogrodu, czy nie macie pojęcia jak stworzyć własny ogrodowy zaułek, koniecznie odwiedźcie nas w sobotę, 18. marca. W ramach projektu Zielone Banino planujemy cykl spotkań / wymiany doświadczeń i miłych pogaduszek wokół ogrodu.

Podczas pierwszego spotkania porozmawiamy o ogrodowym zasileniu rodzinnego stołu, czyli jak przygotować się do nadchodzącej wiosny i stworzyć w swoim ogródku grządki z tym co pyszne i zdrowe.

I co ważne – porozmawiamy wspólnie. Zapraszamy Was do dyskusji i opowieści. Liczymy, że będzie to pożytecznie, ale też przyjemnie spędzony czas, w gronie tych, co mają serca w kolorze zielonym 😉

Wstęp jest wolny – liczba miejsc jest ograniczona tylko wielkością naszej biblioteki.

Do zobaczenia!
(Spotkania Zielone Banino realizowane są we współpracy z projektem Łączy nas Eko)
PS. Spotkania będą odbywały się w bibliotece w Baninie, ale zapraszamy WSZYSTKICH, którym zielone w duszy gra (tych z Banina i nie tylko :))