Spotkanie autorskie z Anną Sakowicz

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość!
Już w środę, 14. czerwca o godzinie 17.30 odbędzie się spotkanie z autorką książek – Anną Sakowicz.

Anna Sakowicz zwyciężyła w konkursie literackim organizowanym przez Onet i Ambasadę Szwajcarii. Zadebiutowała jako autorka zbioru opowiadań i tekstów humorystycznych. Największą popularność Annie Sakowicz przyniosły jednak powieści obyczajowe. Zadebiutowała trylogią kociewską. Powieść To się da! otrzymała nagrodę w plebiscycie organizowanym przez redakcję serwisu Granice.pl – wszystko o literaturze, podobnie jak Szepty dzieciństwa. Anna Sakowicz wydała także powieści NiedomówieniaPostawić na szczęście, dylogię Dogonić miłość czy Listy do A. Mieszka z nami Alzheimer.
Jest autorką także Muślinowej Sagi i Jaśminowej Sagi, które zdobyły rzeszę fanek w naszej bibliotece, a po książki z tej serii ustawiają się kolejki.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie głównej naszej biblioteki – ul. 3. Maja 9b w Żukowie.
Wstęp jest wolny.
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Błażewicz.
Serdecznie zapraszamy!