Spotkanie autorskie – Małgorzata Oliwia Sobczak ,”Kolory zła”

Kochani,
już w najbliższy piątek, 6. sierpnia o godzinie 18.00 zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Oliwią Sobczak, autorką kryminalnej serii „Kolory zła”. Akcja „Czerni” rozgrywa się w Kartuzach, a „Bieli” m.in. w Chwaszczynie.
Jeśli chcecie poznać bliżej prokuratora Bilskiego, policjantów Kitę i Pająka, asesor Górską, a przede wszystkim autorkę fantastycznych książek – nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu!
Organizatorem jest Starosta Kartuski Bogdan Łapa, a pomysłodawcą Wydział Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Kartuzach; spotkanie jest częścią cyklu: kolejne – 10 sierpnia o godz. 17.00 w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Kartuzach, 12 sierpnia również o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej w Przodkowie.
My oczywiście zapraszamy do Żukowa.
Sala Konferencyjna OKiS, ul. 3. Maja 9b. Piątek, 18.00.
Będzie można zakupić książki (płatność tylko gotówką!), porozmawiać z Autorką i zdobyć jej autograf, zatem – przybywajcie 👉📚😉

Serdecznie zapraszamy!