Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Mimo, że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się na początku kwietnia br., liczba mieszkań w gminie Żukowo, dla których zakończono spis wynosi już 1501.

Udział procentowy zakończonych formularzy dla obszaru Żukowo (gmina miejsko-wiejska) wynosi 9,95 %. To dobry wynik, jeśli porównamy go np. z wynikiem w skali kraju (7,46 %). Wciąż jednak do spisania pozostało 13588 mieszkań w naszej gminie.

Przypominamy, że podstawą w NSP jest samospis internetowy. W kwietniu to jedyna metoda spisania się. Od maja do mieszkańców dzwonić będą rachmistrzowie. Ich tożsamość będzie można potwierdzić w Urzędzie Gminy w Żukowie. Drodzy mieszkańcy, bądźcie czujni na telefony od osób, które będą się podszywały pod rachmistrzów.

Samospisu można dokonać wypełniając formularz tutaj:
https://nsp2021.spis.gov.pl

Przypominamy jednocześnie, iż do końca września br. wydłużono czas trwania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Zachęcamy jednak, by spisać się jak najszybciej i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, tym bardziej, że udział w spisie jest obowiązkowy.

Przypominamy o możliwości wzięcia udziału:
w loterii promocyjnej związanej z udziałem w spisie powszechnym. Szczegóły: https://stat.gov.pl/aktualnosci/loteria-narodowego-spisu-powszechnego-ludnosci-i-mieszkan,341,1.html
w konkursie dedykowanym uczniom szkół. Szczegóły: https://gdansk.stat.gov.pl/aktualnosci/konkurs-nsp-2021-dlaczego-sie-liczymy,263,1.html

COPYRIGHT © 2017  |  Regulamin
REALIZACJA:
Wróć do góry