Myć się czy wietrzyć? Warsztaty dla dzieci w wieku 10-12 lat

Uwaga! Lista uczestników bardzo szybko się zapełniła. Zgłoszenia, które dotrą do nas od 7.10 będą wpisane na listę rezerwową, a o ewentualnej możliwości uczestnictwa będziemy informować na kilka dni przez wydarzeniem.

W sobotę, 22. października, w godzinach 10.00-12.00 serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 10-12 lat, zainteresowane historią, na warsztaty „Myć się czy wietrzyć? Dzieje higieny od starożytności do dziś”.

Warsztaty odbędą się w siedzibie głównej Biblioteki Samorządowej w Żukowie, ul. 3. Maja 9B.

Warsztaty będą obejmowały część merytoryczną – prezentację wraz z komentarzem, a następnie warsztaty plastyczne.

Zapewniamy, że takiej historii, nie nauczycie się w szkole! Obiecujemy mówić prawdę i tylko prawdę ;), a powiemy o… wszach, pchłach, myszach i nocnikach. Innymi słowy – historia bez cenzury!

Warsztaty poprowadzi nasza bibliotekarka – Agnieszka Błażewicz – z wykształcenia historyczka, specjalistka od kultury materialnej.

Na warsztaty obowiązują zapisy: należy zgłosić się mailowo: promocja@bibliotekazukowo.pl podając imię, nazwisko oraz wiek uczestniczki lub uczestnika zajęć. Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia są bezpłatne.

Na zajęcia należy przynieść podpisaną przez rodzica / opiekuna prawnego  zgodę na udziałZgoda na udział w warsztatach
(można też przesłać skan podpisanej zgody wraz ze zgłoszeniem).

Zapraszamy!

PS. W tę sobotę biblioteka w Żukowie będzie czynna dla wszystkich Czytelników do godziny 14.00.