Konkurs na Światowy Dzień Książki

Co roku, 23 kwietnia, z okazji Światowego Dnia Książki, na całym świecie odbywają się akcje mające na celu uznanie pozycji książek jako łącznika między przeszłością a przyszłością, pomostu między pokoleniami i kulturami.
Z tej okazji mamy dla Was KONKURS.
Nasi Czytelnicy nagrali fragment książki, a zadanie konkursowe polega na podaniu poprawnego tytułu i nazwiska autora książki, z której pochodzi nagrany cytat. Kliknij i odsłuchaj konkursowy fragment książki.

Odpowiedź należy wysłać mailem na adres promocja@bibliotekazukowo.pl

Wygrywa pierwsza osoba która udzieli tą drogą poprawnej odpowiedzi. Nagrodą będzie zestaw 3 książek – specjalnie wybranych na tę okazję – do odbioru w siedzibie naszej biblioteki.

Życzymy przyjemnego słuchania i trzymamy kciuki, a Berenice, Agnieszce i Radkowi dziękujemy za ożywienie postaci konkursowej książki.