Feriowe spotkanie z Harrym Potterem

Drodzy Mugole, Mugolki, Czarownice i Czarodzieje!

Zapraszamy na feriowe spotkanie w bibliotece. Obiecujemy, że będzie to czas czarodziejskiej zabawy, podczas której będziemy odkrywać i zgłębiać magiczny świat Harry’ego Pottera.

18. stycznia, 10.00-13.30, Biblioteka Samorządowa w Żukowie, ul. 3. Maja 9B (boczna od Pokątnej ;))

Prosimy, zostawcie miotły przy drzwiach, a różdżki trzymajcie w pogotowiu!

W planie: quizy, zagadki logiczne, szczypta magii i zajęcia twórcze, a wszystko przy użyciu magicznych różdżek z Zakazanego Lasu 😉
Mile widziane stroje / elementy stroju ze świata Harrego Pottera.
Wiek uczestników: 11-13 lat
UWAGA!
Na spotkanie obowiązuję zapisy – liczba miejsc OGRANICZONA!
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: promocja@bibliotekazukowo.pl, wpisując w tytule HP, a w treści maila imię, nazwisko i wiek uczestniczki / uczestnika.
Osoby, które zgłoszą się po zapełnieniu listy zostaną wpisane na listę rezerwową i jak tylko miejsce się zwolni będziemy się z Państwem kontaktować.
Obowiązuje kolejność zgłoszeń.