Chcemy wygrać z sepsą – 31. finał WOŚP!

Kochani, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 31.!
Tym razem pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

Oficjalne granie odbędzie się w niedzielę, 29. stycznia. Już teraz zachęcamy do wsparcia finansowego tej akcji. WOŚP-owe puszki czekają w naszych bibliotekach w Baninie, Chwaszczynie i Żukowie.

Podczas obchodów organizowanych w Żukowie przez Ośrodek Kultury i Sportu będzie można tradycyjnie już nabyć fantowe książki, zaś my, korzystając z tego, że biblioteka w Żukowie, tak jak w poprzednim roku, jest otwarta w każdą ostatnią sobotę miesiąca, zapraszamy na WIGILIĘ ORKIESTRY 🙂

W sobotę, 28. stycznia w godzinach 9.00-14.00 będziecie mogli tradycyjnie wypożyczyć / oddać książki, ale poza tym mamy dla Was masę atrakcji:

• turniej gier planszowych: 10.00-13.00 – cztery stoły, różne gry i profesjonalni prowadzący.
    Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Osobno lub w grupach / rodzinami. Taktyka, strategia i masa emocji!
    Zapisy: promocja@bibliotekazukowo.pl lub osobiście w bibliotece.
  • warsztaty plastyczne: Przepiśniki, pamiętniki, plannery – nowe wyzwanie na Nowy Rok. Stwórz własny niepowtarzalny notes dla siebie lub kogoś w prezencie. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.
    Bez zapisów.
  • origami – japońska sztuka papieru na usługach „jaśnie pani biblioteki”, czyli wyjątkowe zakładki do książek.
  • Łapacze dobrych myśli – czyli cudeńka ze sznurka 🙂
    Bez zapisów.

Ponieważ gramy dla dzieciaków (tych małych i tych większych) przed każdą z naszych atrakcji będzie puszka na dobrowolne datki. Liczymy na Waszą obecność (i hojność)!