Spotkanie autorskie w Magdaleną Majcher – relacja.
Za nami niezwykłe spotkanie z Magdalena Majcher – pełne fantastycznej energii i ciekawych opowieści. Miło spędzić piątkowe popołudnie z naszymi Czytelnikami i pisarką, która pozostawiła nas z naprawdę dobrą lekturą. Dziękujemy za udział naszym wspaniałym Czytelnikom, a Pani Iwonie za pyszną szarlotkę 🙂 👉📚❤ PS. I za niespodziankę Małgorzacie Oliwii Sobczak 🙂
