Relacja ze spotkania z Magdaleną Witkiewicz
W piątek odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz – pisarką, ulubienicą naszych Czytelniczek 👉❤📚 Serdecznie dziękujemy Autorce za dobrą energię i przemiłą rozmowę, Ośrodkowi Kultury i Sportu w Żukowie za pomoc w organizacji spotkania, a naszym CZYTELNICZKOM za obecność i aktywny udział. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Błażewicz z filii w Baninie. Poniżej fotorelacja ze spotkania. Read more about Relacja ze spotkania z Magdaleną Witkiewicz[…]
